Lut 13, 2016
70 Views

Bieg Kobiet w FALUN 2016 na 5 km – relacja na żywo [WYNIKI / TABELA WYNIKÓW]. Kliknij i OGLĄDAJ:

Napisane przez
Bieg Kobiet w FALUN 2016 na 5 km – relacja na żywo [WYNIKI / TABELA WYNIKÓW]. Kliknij i OGLĄDAJ:
Lubisz to?




Puchar Świata w Falun 13.02.2016 – bieg kobiet na 5 km stylem klasycznym. Gdzie w TV transmisja z PŚ w Falun: TVP2 od 11:15 (studio), od 11:25 (zawody). Bieg kobiet w Falun na 5 km stylem klasycznym 13.02 online za darmo: tak. Kliknij LINK i oglądaj na żywo:



>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Bieg kobiet w Falun 13.02.2016 od 11:25

Tym razem kobiety będą rywalizować w biegu na pięć kilometrów stylem klasycznym. Główną faworytką wydaje się Norweżka Therese Johaug. Triumfatorka Tour de Ski ma duże szanse zdobyć Kryształową Kulę za pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej oraz Małą Kryształową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji dystansowej.Wśród jej najpoważniejszych rywalek znajdują się Norweżka Heidi Weng, Szwedka Charlotte Kalla i Finka Kerttu Niskanen.Justyna Kowalczyk w Falun 13.02.2016, najlepsza z Polek, powinna wejść do drugiej dziesiątki.

PŚ w Falun 13.02.2016 WYNIKI (tabela):

Miejsce NAZWISKO Imię Ur. Kraj Czas Strata
 1 JOHAUG Therese 1988 NOR  13:49.1  0.00
 2 WENG Heidi 1991 NOR  14:07.7  +18.6  17.95
 3 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR  14:18.3  +29.2  28.18
 4 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR  14:18.7  +29.6  28.56
 5 DIGGINS Jessica 1991 USA  14:26.3  +37.2  35.89
 6 KOWALCZYK Justyna 1983 POL  14:33.2  +44.1  42.55
 7 BJORNSEN Sadie 1989 USA  14:33.9  +44.8  43.23
 8 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN  14:36.3  +47.2  45.54
 9 KALLA Charlotte 1987 SWE  14:39.3  +50.2  48.44
 10 BOEHLER Stefanie 1981 GER  14:40.1  +51.0  49.21
 11 MONONEN Laura 1984 FIN  14:40.9  +51.8  49.98
 12 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR  14:41.2  +52.1  50.27
 13 NISKANEN Kerttu 1988 FIN  14:42.7  +53.6  51.72
 14 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE  14:44.9  +55.8  53.84
 15 KYLLOENEN Anne 1987 FIN  14:46.3  +57.2  55.19
 16 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR  14:46.8  +57.7  55.67
 17 HAGA Ragnhild 1991 NOR  14:48.8  +59.7  57.60
 18 ROPONEN Riitta-Liisa 1978 FIN  14:53.0  +1:03.9  61.66
 19 RINGWALD Sandra 1990 GER  14:53.9  +1:04.8  62.53
 20 VEDENINA Daria 1991 RUS  14:54.5  +1:05.4  63.10
 21 STADLOBER Teresa 1993 AUT  14:55.9  +1:06.8  64.46
 22 HERRMANN Denise 1988 GER  14:56.8  +1:07.7  65.32
 23 ZHUKOVA Natalia 1992 RUS  15:00.2  +1:11.1  68.60
 24 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS  15:00.3  +1:11.2  68.70
 24 FESSEL Nicole 1983 GER  15:00.3  +1:11.2  68.70
 26 SHAPOVALOVA Evgenia 1986 RUS  15:00.9  +1:11.8  69.28
 27 KALSINA Polina 1989 RUS  15:03.5  +1:14.4  71.79
 28 NILSSON Stina 1993 SWE  15:03.9  +1:14.8  72.17
 28 RYDQVIST Maria 1983 SWE  15:03.9  +1:14.8  72.17
 30 OEBERG Jennie 1989 SWE  15:05.7  +1:16.6  73.91
 31 SOEMSKAR Linn 1989 SWE  15:08.5  +1:19.4  76.61
 32 BRENNAN Rosie 1988 USA  15:11.5  +1:22.4  79.51
 33 FAIVRE PICON Anouk 1986 FRA  15:12.4  +1:23.3  80.38
 34 KOLOMINA Yelena 1981 KAZ  15:14.8  +1:25.7  82.69
 35 SOBOLEVA Elena 1992 RUS  15:14.9  +1:25.8  82.79
 36 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI  15:15.7  +1:26.6  83.56
 37 FALK Hanna 1989 SWE  15:15.8  +1:26.7  83.66
 38 STEPHEN Elizabeth 1987 USA  15:17.1  +1:28.0  84.91
 39 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS  15:18.3  +1:29.2  86.07
 40 PATTERSON Caitlin 1990 USA  15:18.5  +1:29.4  86.26
 41 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK  15:19.3  +1:30.2  87.03
 42 MOHLIN Elin 1991 SWE  15:19.4  +1:30.3  87.13
 43 CALDWELL Sophie 1990 USA  15:21.2  +1:32.1  88.87
 44 NORDSTROEM Maria 1991 SWE  15:22.3  +1:33.2  89.93
 45 HAAG Anna 1986 SWE  15:23.4  +1:34.3  90.99
 45 TIKHONOVA Yulia 1986 BLR  15:23.4  +1:34.3  90.99
 47 NOVAKOVA Petra 1993 CZE  15:24.5  +1:35.4  92.05
 48 SETTLIN Evelina 1992 SWE  15:25.2  +1:36.1  92.73
 49 SCARDONI Lucia 1991 ITA  15:25.9  +1:36.8  93.40
 50 STOROZHILOVA Daria 1993 RUS  15:29.0  +1:39.9  96.39
 51 SUNDLING Jonna 1994 SWE  15:31.0  +1:41.9  98.32
 52 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA  15:31.4  +1:42.3  98.71
 53 STUERZ Giulia 1993 ITA  15:33.2  +1:44.1  100.45
 54 LAMPIC Anamarija 1995 SLO  15:34.3  +1:45.2  101.51
 55 KOBAYASHI Yuki 1987 JPN  15:34.4  +1:45.3  101.60
 56 RAZINGER Nika 1993 SLO  15:38.9  +1:49.8  105.95
 57 SIEGEL Monique 1989 GER  15:39.1  +1:50.0  106.14
 58 BAANGMAN Hedda 1995 SWE  15:39.3  +1:50.2  106.33
 59 NAKSTAD Maria Stroem 1991 NOR  15:39.4  +1:50.3  106.43
 60 DE MARTIN TOPRANIN Virginia 1987 ITA  15:45.4  +1:56.3  112.22
 61 FABJAN Vesna 1985 SLO  15:48.4  +1:59.3  115.11
 62 SCHWARZ Nathalie 1993 AUT  15:51.4  +2:02.3  118.01
 63 WIKEN Emma 1989 SWE  15:53.0  +2:03.9  119.55
 64 NISHIKAWA Emily 1989 CAN  15:57.7  +2:08.6  124.09
 65 TAYLOR Annika 1993 GBR  16:05.4  +2:16.3  131.52
 66 MALEC Vedrana 1990 CRO  16:07.4  +2:18.3  133.45
 67 DUPONT Andrea 1980 CAN  16:13.7  +2:24.6  139.52
 68 DAHLQVIST Maja 1994 SWE  16:15.7  +2:26.6  141.45
 69 GALEWICZ Martyna 1989 POL  16:19.1  +2:30.0  144.74
 70 OBAYASHI Chisa 1984 JPN  16:19.5  +2:30.4  145.12
 71 DAHL Lisa 1992 SWE  16:23.4  +2:34.3  148.88
 72 LEE Chae-won 1981 KOR  16:24.2  +2:35.1  149.66
 73 VINSA Lisa 1995 SWE  16:26.4  +2:37.3  151.78
 74 MARCISZ Marcela 1987 POL  16:27.1  +2:38.0  152.45
 75 ISHIGAKI Sumiko 1985 JPN  16:32.4  +2:43.3  157.57
 76 BENDER Jennie 1988 USA  16:38.5  +2:49.4  163.45
Kategorie:
SPORT

Zostaw komentarz