Kwi 8, 2016
18 Views

BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1432 online VOD + STRESZCZENIE – oglądaj Barwy szczęścia 1432 – [11.04.2016 * poniedziałek] – kliknij i ZOBACZ:

Written by


BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1432 na VOD TVP.pl. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Barwy szczęścia z dn. 11.04.2016. Barwy szczęścia, odc. 1432 dostępny jest za darmo w internecie. Przed premierą w telewizji Barwy szczęścia 1432 płatny w internecie oglądaj ZA DARMO – zobacz TERAZ:

>> ZWIASTUN >> LINK Barwyszczescia.pl VOD /polub Telewizję online na Facebooku, żeby otrzymywać informacje o nowych odcinkach!/

Barwy szczęścia 1432 STRESZCZENIE:


Marek znikł! Kiedy zobaczył walizki, które przywieźli po wypadku, kompletnie się załamuje. Niepilnowany przez nikogo wychodzi z domu w piżamie i w amoku błąka się po okolicy.Niepokoi się również Marlena. W dniu ślubu z Czarkiem jej brat Marcel przestał się odzywać. Marta (Katarzyna Zielińska) jest przekonana, że upił się za pieniądze, które miał na prezent.Na szczęście sytuacja z Marcelem się wyjaśni. Zdąży na ślub cywilny Marleny, będzie miał prezent, a spóźni się z powodu wyjazdu po syna.Darek postanowił powiedzieć rodzicom, że jest gejem. Chce, by Władek był z nim przy tej rozmowie.W Barwach szczęścia odc. 1433 ma się odbyć pogrzeb Marii. Tuż po nim Wojtek planuje wrócić do dziewczyny w Finlandii, żeby tam układać sobie życie. Jest zdeterminowany, choć nie skończył jeszcze 18 lat.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment