Mar 17, 2016
5 Views

BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1417 online VOD + STRESZCZENIE – oglądaj Barwy szczęścia 1417 – [17.03.2016 * czwartek] – kliknij i ZOBACZ:

Written by


BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1417 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Barwy szczęścia z dn. 17.03.2016. Barwy szczęścia, odc. 1417 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> ZWIASTUN [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]>> LINK Barwyszczescia.pl VOD [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/polub Telewizję online na Facebooku, żeby otrzymywać informacje o nowych odcinkach!/

Barwy szczęścia 1417 STRESZCZENIE:


Basia próbuje oswoić się z myślą, że ponownie została babcią i że ze względu na konflikt Adama z Agnieszką najprawdopodobniej nigdy nie pozna swojej wnuczki. Pomaga jej w tym Kasia.Anna nie może skupić się na pracy i Matylda daje jej kilka dni wolnego.

>> ZBYT WIELE CHWIL – Ewa Farna MP3 DO POBRANIA [piosenka z reklamy Play]

Tymczasem wypisanego ze szpitala Wojciecha trapią wyrzuty sumienia. W końcu Florczak wbrew woli żony zamawia medyczny transport i jedzie rozmówić się z Radosławem Tomala uważa, że powinni zgłosić na policji odnalezienie się matki Mai, ale Sabina boi się, że to przekreśli ich szansę na adopcję.Wkrótce do salonu Tomalowej znowu przychodzi Sandra, a zaraz po niej zjawia się tam Marianna z Mają…

Kategorie:
SERIALE

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *