BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1404 VOD – online Barwy szczęścia z dn. 29.02.2016. Kliknij i OGLĄDAJ za darmo:BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1404 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Barwy szczęścia z dn. 29.02.2016. Barwy szczęścia, odc. 1404 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> ZWIASTUN [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]>> LINK ipla.tv [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

>> Barwy szczęścia VOD w online-tv.pl

Barwy szczęścia odc. 1404 STRESZCZENIE:

Waleria przypomina sobie coraz więcej szczegółów ze swojego dawnego życia. Podejrzewa, że podczas jej nieobecności Stefan miał romans. Mimo wszystko Górka jest szczęśliwy, że ukochana powoli zaczyna traktować go, tak jak przed zniknięciem. Jadą wspólnie do Kornelii, by poznać powody jej rozstania z Bartkiem.Natalia nie może dogadać się z Klemensem, który od ostatniego spotkania unika jej. Zwoleńska jest przekonana, że to z powodu ich pocałunku, ale kolega stanowczo zaprzecza.

Marta umawia się z bratem Marleny pod pozorem chęci kupna zegarka.Udaje jej się wzbudzić w mężczyźnie zaufanie i skierować rozmowę na tematy osobiste. Wzajemne wyznania o alkoholizmie dają Marcelowi nadzieję na wyrwanie się ze szponów nałogu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *