Lut 18, 2016
21 Views

BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1402 VOD – online Barwy szczęścia z dn. 24.02.2016. Kliknij i OGLĄDAJ za darmo:

Written by

BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1402 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Barwy szczęścia z dn. 24.02.2016. Barwy szczęścia, odc. 1402 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> ZWIASTUN >> LINK >> LINK ipla.tv

Barwy szczęścia odc. 1402 STRESZCZENIE:

O poranku Kajtek zastaje w kuchni Darka, który zaczyna pokrętnie tłumaczyć się ze swojej obecności. Chłopiec jest zachwycony wizytą znanego piłkarza i przy wspólnym śniadaniu robi mu zdjęcia telefonem. Janicki czuje się skrępowany. Wyznaje później Władkowi, że nie chce, by jego syn pomyślał, że jest homoseksualistą…Prokurator Borecki informuje Annę, że wystąpił o przedłużenie aresztu Jerzego. Tymczasem Radosław odwiedza w szpitalu Wojciecha i zapewnia go, że firma sfinansuje jego rehabilitację, jeśli będzie zeznawać na niekorzyść Marczaka.

Kasia dowiaduje się od matki Łukasza, że Dominika zdecydowała się wyjechać do rodziny aż do Kanady. Górka jest załamana to odwlecze jej ślub z Sadowskim. Marta radzi przyjaciółce, by jej ukochany spokojnie porozmawiał z żoną. Iga zabiera dzieci do domu, choć nie czuje się jeszcze w pełni zdrowa. Marta pomaga jej przewieźć rzeczy Moniki i Miłosza. Z pomocą oferuje się również Ewa, która chce zostać na noc u cioci. Wieczorem, kiedy Artur wciąż jest w pracy, samotną Martę dopada pokusa sięgnięcia po alkohol.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment