Lut 18, 2016
20 Views

BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1401 VOD – online Barwy szczęścia z dn. 23.02.2016. Kliknij i OGLĄDAJ za darmo:

Written by

BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1401 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Barwy szczęścia z dn. 23.02.2016. Barwy szczęścia, odc. 1401 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK >> LINK ipla.tv >> ZWIASTUN

Barwy szczęścia odc. 1401 STRESZCZENIE:

Kornelia zwątpi w sens związku z Koszykiem, uzna, że jest dla niej za młody. Kiedy Bartek zadeklaruje jej, że chce się z nią ożenić, ona… z nim zerwie! Powoła się na zbyt dużą różnicę wieku. Po rozstaniu oboje z Bartkiem zaleją się łzami – czy ta miłość naprawdę nie ma przyszłości?Piotr dziękuje Marcie za opiekę nad dziećmi i przeprasza za to, że ściągnął na rodzinę niebezpieczeństwo. Wkrótce w szpitalu pojawiają się policjanci, którzy chcą przesłuchać Walawskiego. Marta martwi się, jak poradzi sobie Iga, jeśli jej mąż zostanie oskarżony o łapówkarstwo.

Prosi Artura, by nie obciążał Piotra swoimi zeznaniami.Władek jest rozczarowany finałem rozmowy z Darkiem, który po jego wyznaniu speszył się i wyszedł bez słowa. Zwierza się Beacie, że jego życie uczuciowe to katastrofa. Andrzej wyciąga przyjaciela do pubu na oglądanie meczu otwarcia sezonu z udziałem drużyny Janickiego. Cieślak nie może oderwać wzroku od telewizora, cały czas myśli o Darku.Kasia odwiedza rodziców Łukasza. Spotkanie z przebywającą tam Dominiką jest nieuniknione.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment