access_timeWtorek 16-02-2016
remove_red_eye3
comment0

BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1397 VOD - online Barwy szczęścia z dn. 15.02.2016. KLIKNIJ i OGLĄDAJ za darmo:

Napisane przez: online-tv.pl

BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1397 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Barwy szczęścia z dn. 15.02.2016. Barwy szczęścia, odc. 1397 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:


>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Barwy szczęścia odc. 1397 STRESZCZENIE:


Łukasz przyjeżdża z Katowic na weekend. Rodzinną sielankę niszczy Dominika, która prosi męża o pilne spotkanie, na którym wyznaje, że ma nawrót depresji i potrzebuje jego wsparcia. Witek i Marek starają się pocieszyć Ninę, która nie może pogodzić się z tym, jak bardzo dała się oszukać Jackowi.Elsner przeprasza byłych pracowników Mateusza i Sebastiana, proponuje im powrót do ECS. Atrakcyjne zatrudnienie oferuje również Markowi.

Wreszcie znajdzie się kupiec na chatę po ciotce Irka i Liliany. Klemens odwiedzi Natalię z dobrą wiadomością: zainwestuje pieniądze w ich biznes. W ferworze radości Klemens namiętnie pocałuje Natalię w usta.Natalia żałuje, że poszła do łóżka z Oliwierem, przede wszystkim ze względu na fakt, że mężczyzna ma żonę. Mówi Jakubczykowi wprost, że wspólna noc była pomyłką i zaczyna poważnie zastanawiać się nad zerwaniem współpracy z prawnikiem.

Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.