Lut 6, 2016
88 Views

BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1395 VOD – online Barwy szczęścia z dn. 10.02.2016. KLIKNIJ i OGLĄDAJ za darmo:

Napisane przez
„>BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1395 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Barwy szczęścia z dn. 10.02.2016. Barwy szczęścia, odc. 1395 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Barwy szczęścia odc. 1395 STRESZCZENIE

Witek podstępem wynosi z domu laptopa Jacka i przekazuje go ojcu. Marek kopiuje dysk i odkrywa na nim ślady przestępczej działalności Brożka. Tymczasem Nina jest gotowa, by notarialnie przepisać na męża udziały w firmie.Marcel próbuje sprzedać Marlenie złoty zegarek, a ona domyśla się, że brat ma kłopoty finansowe. Czerwińska odkrywa też, że Lasota stracił dach nad głową jego dom został zlicytowany przez komornika.

>> CudakiPrzytulaki.pl – sklep z pościelą dla niemowląt i dzieci

Waleria chce zrezygnować z wizyt u psychiatry, bo nie zamierza wracać do dawnego życia. Informuje Małkowskiego, że postanowiła zostać w Sokółkach z nim i jego córką. Gdy mężczyzna mówi, że wolałby, aby najpierw odzyskała pamięć i dopiero potem dokonała świadomego wyboru wzburzona Waleria wybiega z domu. Staje na poboczu ruchliwej drogi i łapie okazję…Kategorie:
SERIALE

Zostaw komentarz