Lut 6, 2016
49 Views

BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1394 VOD – online Barwy szczęścia z dn. 9.02.2016. KLIKNIJ i OGLĄDAJ za darmo:

Napisane przez
BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1394 VOD – online Barwy szczęścia z dn. 9.02.2016. KLIKNIJ i OGLĄDAJ za darmo:
Lubisz to?
„>BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1394 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Barwy szczęścia z dn. 9.02.2016. Barwy szczęścia, odc. 1394 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Barwy szczęścia odc. 1394 STRESZCZENIE

Podczas kolejnego pobytu w Polsce Marek chce zbadać, czy Jacek miał coś wspólnego z wyciekiem danych z ECS. Podpytuje Witka o męża mamy i dowiaduje się, że Brożek ma laptopa, którego strzeże jak oka w głowie.U Stefana zjawia się przerażony Małkowski i informuje go, że Waleria wyszła z terapii i zniknęła.

>> CudakiPrzytulaki.pl – sklep z pościelą dla niemowląt i dzieci

Mirek ma pretensje do Bożeny, że nie powiedziała mu wcześniej, że była molestowana przez Kasprzaka. Jego męska duma została urażona i w przypływie złości sugeruje nawet, że narzeczona sprowokowała szefa. Później jednak jedzie do pralni i wymierza Kasprzakowi sprawiedliwość dotkliwie go bijąc.Po incydencie pod drzwiami Walawskich Sadowski nie chce zostawiać Kasi samej i przekłada swój wyjazd do Katowic. Wkrótce okazuje się, że zeszłego wieczora na osiedlu Pod Sosnami doszło do serii włamań.
.

Kategorie:
SERIALE

Zostaw komentarz