Lut 6, 2016
42 Views

BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1393 VOD – online Barwy szczęścia z dn. 8.02.2016. KLIKNIJ i OGLĄDAJ za darmo:

Napisane przez
BARWY SZCZĘŚCIA odc. 1393 VOD – online Barwy szczęścia z dn. 8.02.2016. KLIKNIJ i OGLĄDAJ za darmo:
Lubisz to?
„>BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1393 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Barwy szczęścia z dn. 8.02.2016. Barwy szczęścia, odc. 1393 dostępny jest za darmo w internecie. ZOBACZ TERAZ:>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Barwy szczęścia odc. 1393 STRESZCZENIE

Bożena składa w Państwowej Inspekcji Pracy zgłoszenie o molestowaniu przez szefa. Rozmowa z urzędnikiem kosztuje ją wiele nerwów i uświadamia jej, że minie dużo czasu zanim cokolwiek wywalczy.

>> CudakiPrzytulaki.pl – sklep z pościelą dla niemowląt i dzieci

Po powrocie do domu Wiśniewska w końcu wyznaje Mirkowi, co działo się w pralni przez ostatnie tygodnie. Tymczasem jej narzeczony cały czas romansuje z jedną z pracownic.Marta odwiedza w szpitalu Igę czuwającą przy łóżku Piotra i informuje, że dla bezpieczeństwa wyjeżdża z dziećmi na wieś. Z kolei Kasia decyduje się zostać w Warszawie ze względu na ojca.Stefan jest zły na Łukasza, że swoim postępowaniem wystawił na celownik bandytów Kasię i Ksawerego, a sam lada chwila wyjedzie do pracy do Katowic. Wieczorem na osiedlu pojawia się zamaskowany mężczyzna.Władek cały czas myśli o Darku, co nie uchodzi uwadze Beaty. Za radą przyjaciółki, która jest pewna, że piłkarz jest gejem, zaprasza go na obiad. Nieoczekiwanie Janicki przychodzi do Władka ze swoją dziewczyną Romą. Cieślak jest rozczarowany.Kategorie:
SERIALE

Zostaw komentarz