BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1392 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Barwy szczęścia. Barwy szczęścia, odc. 1392 dostępny jest za darmo w internecie na stronach VOD TVP od dnia 4.02.2016. Kliknij LINK i ZOBACZ TERAZ:

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Barwy szczęścia odc. 1392 STRESZCZENIE

Artur i Łukasz uważają, że Marta i Kasia razem z dziećmi powinny dla bezpieczeństwa wyjechać z Warszawy. Przyjaciółki nie chcą dać się zwariować, choć czują, że zagrożenie jest realne.

Wadim i Władimir wciąż są na wolności, a ich prawnicy walczą o odszkodowanie. Tymczasem Iga tęskni za dziećmi i zamierza wypisać się ze szpitala na własne życzenie.W pralni Bożena i pozostałe pracownice czekają na właścicielkę, by opowiedzieć jej o mobbingu stosowanym przez ich przełożonego i zażądać jego zwolnienia. Niespodziewanie pojawia się Kasprzak i próbuje je zastraszyć.

Marcel pojawia się w Feel Good, gdzie zostawia dla siostry upominek pamiątkę po ich rodzicach. Wzruszona Marlena zaprasza brata na obiad. Mężczyzna gwałtownie zjada posiłek i zachowuje się, jakby od dawna nie miał niczego w ustach.

>> M jak miłość VOD – oglądaj za darmo wszystkie odcinki

<< BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1391  |  Barwy Szczęścia odc. 1397 VOD >>


vod tvp.pl
admin@online-tv.pl