BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1391 na VOD TVP. Kliknij LINK, żeby obejrzeć serial TVP Barwy szczęścia. Barwy szczęścia, odc. 1391 dostępny jest za darmo w internecie na stronach VOD TVP od dnia 3.02.2016. ZOBACZ TERAZ:

>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]

Barwy szczęścia odc. 1391 STRESZCZENIE

Po operacji Piotr jest w stanie krytycznym i pozostaje w śpiączce farmakologicznej. Zrozpaczona Iga nadal obawia się Rosjan, choć wejścia do sali jej męża pilnuje policjant.

Marta razem z Arturem opiekuje się dziećmi Walawskich i również drży o bezpieczeństwo swojej rodziny. Tymczasem Łukasz jest zdecydowany wyemitować reportaż o przejęciu G&G. Uspokaja Kasię, że bandyci nie odważą się zaatakować dziennikarza. Nie wie, że też jest obserwowany.W pracy Władek miło wspomina spędzony z Darkiem czas.

Beata sugeruje, że piłkarz może być gejem. Wkrótce sąsiedzi znowu się spotykają. Kiedy w parku podchodzą do nich kibice drużyny Darka, sytuacja robi się groźna Klara jest załamana, gdyż wielu rodziców zdecydowało się przenieść swoje dzieci z klubiku do nowo powstałego żłobka. Hubert pociesza ją sugerując, że powinni w końcu pomyśleć własnym o dziecku.

>> ZOBACZ TEŻ: M jak miłość, odc. 1198 VOD

>> M jak miłość VOD – oglądaj za darmo wszystkie odcinki

<< BARWY SZCZĘŚCIA odcinek 1390  |  Barwy Szczęścia odc. 1392 VOD >>


vod tvp.pl
admin@online-tv.pl