AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ

AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ [ROZRYWKA] – OGLĄDAJ za darmo Azja Express odcinek 13 online [29.11.17 * śr.]. Kliknij i ZOBACZ [WIDEO+ZDJĘCIA]:

AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ OGLĄDAJ – ZA DARMO Azja Express odc. 13 z 29.11.2017. Kliknij LINK, żeby zobaczyć Player.pl Azja Express 2  TVN – ZOBACZ TERAZ:[the_ad id=”376704″]

AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ OGLĄDAJ >> LINK DOWNLOAD Azja Express odcinek 13 online za darmo [player.pl; po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK DOWNLOAD nie działa poprawnie, sprawdź dostępność odcinka TUTAJ HERE]

JEŚLI MIESZKASZ ZA GRANICĄ I CHCESZ

OBEJRZEĆ SWÓJ ULUBIONY SERIAL KLIKNIJ PONIŻEJ

AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ OGLĄDAJ i w TV:

 • gdzie w TV: TVN
 • data: środa, 29.11.2017
 • godzina: 21:30
 • online AZJA EXPRESS odcinek 13 online: po emisji odcinka w TVN PLAYER.PL – patrz LINK na górze

[the_ad id=”43251″]

AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ POWTÓRKA – zobacz ZA DARMO:

Powtórka programu dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego powtórkę programu Azja Express odcinek 13 można obejrzeć w następujących terminach:

 • niedziela, 3 grudnia, godzina 15:25 TVN

[the_ad id=”43253″]

Azja Express odc. 13 sezon 2:

O wygraną w Azja Express 2 walczyli:

 • Marta Wierzbicka i Staszek Karpiel-Bułecka
 • Michał Piróg i Piotr Czaykowski
 • Antek Pawlicki i Paweł Ławrynowicz

Finał Azja Express 2 zaczął się od zadań związanych z grą w krykieta. Jednym z nich było odnalezienie na zatłoczonym dworcu osoby, która posiada przy sobie torbę ze strojem do tej dyscypliny. Nie zabrakło rozgrywki z profesjonalistami oraz wykonania sztuczek związanych z grą w krykieta.

AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ
AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ

 
Na deser była nauka tańca brzucha. Te zadania finałowe w Azja Express 2 wyłoniły dwie pary, które były ścisłymi finalistami. Okazali się nimi: Michał Piróg i Piotr Czaykowski oraz Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. Na tym etapie odpadli Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka.

O tym kto wygrał Azja Express 2, zdecydowały: poszukiwania proszków Holi, czyszczenie uszu przypadkowym ludziom przy pomocy patyczków kosmetycznych, dostarczanie termosów z obiadami pod zakodowane adresy oraz poszukiwania w pralni koszulek z podobiznami rywali oraz spieranie tychże. Po wszystkich zadaniach najszybciej na mecie zlądowali Antek i Paweł. To oni zdobyli amulety warte aż 115 tysięcy złotych!

AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ
AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ

Azja Express odcinek 13 – opis producenta:

Wielki hit „Azja Express” powraca z nowym sezonem. Dla naszych uczestników nie będzie to przyjemny spacerek, lecz bardzo trudny wyścig pełen niespodzianek. Do mety dotrą najwytrwalsi, najlepiej przygotowani i ci, którzy mają najwięcej szczęścia. Ta wyprawa może być najtrudniejszą podróżą w ich życiu.
W programie wezmie udział osiem par. Będą to ludzie znani i lubiani przez widzów, którzy zabrali ze sobą osoby, z którymi łączą ich więzy krwi, wieloletnia przyjaźń lub krótka znajomość.

 • Antoni Pawlicki razem z Pawłem Ławrynowiczem,
 • Michał Piróg z Piotrem Czaykowskim,
 • Staszek Karpiel Bułecka oraz Marta Wierzbicka
 • Joanna Przetakiewicz oraz Łukasz Jakóbiak,
 • Zuzanna Bijoch z siostrą Julią,
 • Dorota Gardias oraz Kasia Domarecka,
 • Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin,
 • Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj,
 • Tymon Tymański i Lucas Heller

OPIS

To lista odważnych, którzy zdecydowali się wziąć udział w tej eskapadzie. Towarzyszy im Agnieszka Woźniak-Starak.

Mają przy sobie tylko jednego dolara dziennie na osobę i to, co udało im się zmieścić do plecaków.  Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport.
Przed nimi tysiące kilometrów do pokonania. Wyruszą z malowniczej Sri Lanki do jednego z największych miast świata – Mumbaju. Będą podróżować od chłodnych i zielonych herbacianych gór po upalne białe plaże ciągnące się wzdłuż niebezpiecznego oceanu. Przez wioski bez kanalizacji i prądu po światowe centra rozwoju i technologii.

AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ
AZJA EXPRESS odcinek 13 sezon 2 TVN Player online FINAŁ OGLĄDAJ (fot.player)

Zmierzą się z groźnymi zwierzętami i najniebezpieczniejszym ruchem drogowym na świecie. Poznają miejscowe tradycje, szokujące zwyczaje oraz świat olbrzymich kontrastów. Upał sięgający 45 stopni Celsjusza i tropikalna wilgoć będą olbrzymim utrudnieniem podczas tej drogi.
Uczestnicy sprawdzą swoją siłę w wybranych przez siebie duetach jak i poza nimi.

<< Azja Express 2 odc. 12 | Azja Express odcinek 1 sezon 3 online: >>


Źródło:

Źródło ilustracji:

 • wszystkie – TVN/player TVN – zrzuty ekranu ze zwiastuna Azja Express odc. 13 sezon 2

[the_ad id=”43242″]

Dodaj komentarz