Lut 2, 2016
124 Views

Archiwum X sezon 10 odc. 3 CDA online z 1.02.2016 – MULDER AND SCULLY MEET THE WERE-MONSTER. Kliknij i OGLĄDAJ ZA DARMO:

Written by

Z Archiwum X sezon 10 odc. 3 w FOX już 1.02.2016 r. Odcinek 3 MULDER AND SCULLY MEET THE WERE-MONSTER online za darmo dla abonentów FOX od 3.02.2016, dwa dni później. Kliknij LINK, żeby obejrzeć online The X Files S10-E3 online:

>> LINK >> LINK ipla.tv

Jak obejrzeć Archiwum X sezon 10 w Polsce?

Można zostać abonentem Cyfrowego Polsatu.W przypadku telewizji FOX, najlepsze rozwiązanie, które rekomendują również nasi znajomi, eksperci od IT (IT w Firmie @ Twitter), to wykorzystanie VPN.W wypadku urządzeń mobilnych Apple (iPad, iPhone) doskonale sprawdza się VPN Express , który w dodatku jest bardzo tani – w promocyjnym okresie można nabyć VPN do USA za mniej niż 1 dolara / mies.Gdy potrzebne są rozwiązania uniwersalne, dobrze sprawdza się Pearl VPN, który jednak kosztuje ok. 10 dolarów miesięcznie.

Archiwum X sezon 10 odc. 3: MULDER AND SCULLY MEET THE WERE-MONSTER online – STRESZCZENIE:

W lesie znaleziono martwego człowieka. Mulder i Scully zostali wezwani, żeby sprawdzić, czy był to atak zwierzęcia, seryjny morderca, czy może dziwne stworzenie, które zostało opisane przez świadków.
Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
SERIALE

Leave a Comment