Sty 26, 2016
239 Views

Archiwum X sezon 10 odc. 1 – MY STRUGGLE – online 24.01.2016. Kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez
Z Archiwum X sezon 10 odc. 1 online miał bardzo wysoką oglądalność podczas premiery w telewizji FOX oraz online. Kliknij LINK, żeby obejrzeć online The X Files S10-E1 online:>> LINK [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; do obejrzenia wymagany jest dostęp FOX oraz adres IP ze Stanów Zjednoczonych lub dostęp przez VPN]

Jak obejrzeć Archiwum X sezon 10 w Polsce?

Najlepsze rozwiązanie, które rekomendują również nasi znajomi, eksperci od IT (IT w Firmie @ Twitter), to wykorzystanie VPN.W wypadku urządzeń mobilnych Apple (iPad, iPhone) doskonale sprawdza się VPN Express [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie], który w dodatku jest bardzo tani – w promocyjnym okresie można nabyć VPN do USA za mniej niż 1 dolara / mies.Gdy potrzebne są rozwiązania uniwersalne, dobrze sprawdza się Pearl VPN, który jednak kosztuje ok. 10 dolarów miesięcznie.

Archiwum X sezon 10 odc. 1: MY STRUGGLE online – STRESZCZENIE
Odcinek rozpoczyna się od monologu Foxa Muldera opisującego spotkania z Obcymi z przeszłości. Na otwarciu widzimy scenę z roku 1947, podczas której człowiek w kitlu eskortowany jest przez człowieka w czerni do miejsca katastrofy statku Obcych.Człowiek w kitlu (naukowiec) odnajduje w pewnym momencie Obcego, który jest jeszcze żywy. Obcego zabija człowiek w czerni, mimo usilnych próśb naukowca.

Kategorie:
SERIALE

Zostaw komentarz