Anglia – Walia WYNIK 2:1 /mecz zakończony 16.06.2016/ – gdzie oglądać mecz Anglia – Walia POWTÓRKA. Kliknij i ZOBACZ:


Euro 2016. ANGLIA – WALIA transmisja NA ŻYWO 16.06 (zakończona). Gdzie oglądać mecz Anglia – Walia (Grupa B): Polsat Sport 2 od 15:00. Anglia – Walia ONLINE ZA DARMO: TRT1HD, TSN.ca, ARD, BBC One – dla abonentów. Kliknij i OGLĄDAJ TERAZ:
>> LINK Anglia – Walia transmisja live w Polsat Sport 2 / IPLA.TV [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie]/strona odświeża się automatycznie co 90 sekund w celu zaprezentowania ewentualnych korekt LINKu online – pozostaw stronę otwartą i sprawdź też LINKI poniżej/

Anglia – Walia – POWTÓRKA w TV:

  • piątek, 17.06, godzina 1:00 – Polsat Sport 2
  • piątek, 17.06, godzina 5:00 – Polsat Sport 3
  • piątek, 17.06, godzina 7:00 – Polsat Sport 2

Telewizja online online-tv.pl/ dokłada wszelkich starań, by podane godziny i daty odpowiadały rzeczywistości. Gdyby zostały zmienione, prosimy o korektę w komentarzu.

Euro 2016. Anglia – Walia transmisja na żywo 16.06 (zakończona):

  • gdzie: Polsat Sport 2
  • kiedy: czwartek, 16.06.2016
  • godzina: 15:00 (mecz)
  • stream online Anglia – Walia LIVE: TAK, ipla.tv i inne TV – patrz LINKi na górze i poniżej:

Mecz Anglia – Walia na żywo rozegrany zostanie na stadionie Stade Bollaert-Delelis w Lens. Sędzią będzie pan Felix Brych.

Gdzie oglądać w TV mecz Anglia – Walia na Euro 2016 – zagraniczne streamy LIVE:


Transmisja TV z meczu Anglia – Walia dostępna będzie w Polsat Sport 2, a stream online w Polsce będzie dostępny na ipla.tv. Szczegółowe informacje znajdziesz powyżej.W zagranicznych telewizjach streamy online dostępne będą tutaj:>> LINK Anglia vs Walia transmisja na żywo w ARD / DAS ERSTE [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; możliwe ograniczenia regionalne]>> LINK Anglia vs Walia transmisja na żywo w TSN.CA [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; możliwe ograniczenia regionalne]>> LINK Anglia vs Walia transmisja na żywo w ZDF [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; możliwe ograniczenia regionalne]>> LINK Anglia vs Walia transmisja na żywo w BBC One (BBC 1) [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; możliwe ograniczenia regionalne]

Anglia – Walia wynik 2:1:


.

Koniecznie zobacz: