Lut 13, 2016
92 Views

AKCENT – PRAWDZIWA MIŁOŚĆ TO TY [tekst, YouTube, teledysk]. Kliknij i OGLĄDAJ ONLINE:

Written by

Akcent – Prawdziwa Miłość To Ty na YouTube premierę miał 12.02.2016 roku. Utwór PRAWDZIWA MIŁOŚĆ TO TY jako MP3 do pobrania z YouTube – kliknij LINK, żeby obejrzeć wideo:

>> LINK Teledysk PRAWDZIWA MIŁOŚĆ TO TY zespołu AKCENT kręcono w Las Vegas oraz okolicach Las Vegas, na pustyni Nevada.

AKCENT – Prawdziwa Miłość To Ty TEKST:

/sygnał telefonu x3/We’re sorry, the number you have dialed is not in service at this time./dźwięk rozłączenia/Ile dróg już za mną?Ile jeszcze czeka?Nie ma sensu patrzeć wstecz!Czas nieubłaganiePrzede mną uciekaA ja nie chcę za nim biec!Pragnę się zatrzymaćSpełnić swe marzenieMym marzeniem jesteś ty!Jak cudowna muzaDajesz mi natchnienieKolorujesz noce i dniPrawdziwa miłość to tyTo właśnie ty: prawdziwa miłość!Prawdziwa miłość to dar, od losu darBezcenny skarb! (ło-ho-ho)Z tobą chcę marzyć i śnićI zamknąć drzwiZa tym, co byłoCóż bez miłości byłby wart ten nasz świat (ten nasz świat, ten nasz, ten nasz…)Wszystkie moje drogiProwadzą do ciebieChwile z tobą – cenny dar!

Dziś z głowami w chmurachChodzimy po niebieDziś biegnących godzin nie żal!Jestem tu i terazSzczęście chwytam w dłonieTylko miłość, ty i jaW sercu wielki pożarNiechaj miłość płonie!O realne życie niech gra!Prawdziwa miłość to tyTo właśnie ty: prawdziwa miłość!Prawdziwa miłość to dar, od losu darBezcenny skarb! (ło-ho-ho)Z tobą chcę marzyć i śnićI zamknąć drzwi za tym, co byłoCóż bez miłości byłby wart ten nasz świat (ten nasz świat, ten nasz, ten nasz…)Prawdziwa miłość to tyTo właśnie ty: prawdziwa miłość!Prawdziwa miłość to dar, od losu darBezcenny skarb! (ło-ho-ho)Z tobą chcę marzyć i śnićI zamknąć drzwi za tym, co byłoCóż bez miłości byłby wart ten nasz świat (ten nasz świat, ten nasz, ten nasz…)

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
ROZRYWKA

Leave a Comment