Kwi 5, 2016
15 Views

AGENT – GWIAZDY odc. 7 online VOD [TVN PLAYER] – kliknij i OGLĄDAJ za darmo Agent Gwiazdy odcinek 7 z 5.04.2016:

Written by


AGENT GWIAZDY odc. 7 online. Agent – Gwiazdy z 5.04.2017 relacja na żywo w VOD TVN Player – kliknij LINK, żeby obejrzeć online za darmo program AGENT GWIAZDY sezon 1 odcinek 7 (S 1 O 7 / S01E07):

>> LINK /odcinek będzie udostępniony 5.04, jednak już od 29.03 będzie można zobaczyć zwiastun/

Agent – Gwiazdy odc. 7 POWTÓRKA:

Program Agent – Gwiazdy odc. 7 zostanie powtórzony na TVN w poniedziałek, 11 kwietnia, o godzinie 23:30.

AGENT – GWIAZDY odcinek 7 – OPIS:


Kolejny dzień zmagań ma miejsce w malowniczym Hazyview położonym nieopodal Narodowego Parku Krugera. W programie pozostało już tylko osiem gwiazd.

>> Pamiętniki z wakacji odc 54 MUZYKA – wszystkie utwory

Do uczestników przychodzi rano Kinga poinformować ich o porwaniu, jakie miało miejsce w nocy oraz o zadaniu, które czeka na pozostałych uczestników. Grupa musi podzielić się na dwie trzyosobowe drużyny. Następnie obie grupy wyruszają nad jezioro, gdzie czekają na nie wskazówki, jak uwolnić porwanych.Rozpoczyna się kolejny wyścig z czasem. Drużyny poszukujące kontaktują się z porwaną dwójką przy pomocy telefonu. Czy zdąża przed upływem czasu? W której grupie jest Agent? Jaki będzie finał akcji uwolnienia zakładników?Podczas drugiej konkurencji uczestnicy będą musieli zachować pokerową twarz. Uczestnicy siadają przy okrągłym stole, na którym leży osiem kopert. W dwóch są połówki banknotu o nominale 1000, w dwóch kartki z napisem „3 jokery”, w jednej „2 jokery”, w jednej „1 joker”, w kolejnej  „nic” i w ostatniej  najcenniejszy „immunitet”. Na znak prowadzącej każdy bierze po jednej kopercie i dyskretnie sprawdza zawartość. Po chwili dowiadują się, że każdy z nich musi wymienić się kopertą z innym uczestnikiem. Z całą pewnością to zadanie wywoła spore zamieszanie wśród uczestników.W kolejnym zadaniu zawodnicy będą zjeżdżać na linie. Każdy z zawodników musi strącić tabliczkę. Każda tabliczka ma inną wartość tj. immunitet, joker oraz różne kwoty pieniędzy – w tym liczby ujemne, które pomniejszą pulę nagrody głównej. Czy uczestnikom uda się zarobić pieniądze dla grupy? Czy Agent zdołał uśpić czujność uczestników? Po wszystkich zadaniach uczestnicy przystępują do testu. Po nim jedna osoba pożegna się z programem..

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
ROZRYWKA

Leave a Comment