Lut 23, 2016
39 Views

AGENT – GWIAZDY odc. 1 relacja na żywo + online VOD [Player TVN] – kliknij i OGLĄDAJ za darmo Agent Gwiazdy 23.02.2016:

Written by

AGENT GWIAZDY odc. 1 online. Agent – Gwiazdy z 23.02.2016 relacja na żywo w VOD TVN Player – kliknij LINK, żeby obejrzeć online za darmo program AGENT GWIAZDY sezon 1 odcinek 1:

>> LINK /odcinek będzie udostępniony we wtorek, 24.02, około godziny 01:10/

AGENT – GWIAZDY odcinek 1 – OPIS PRODUCENTA:

W pierwszym odcinku 14 uczestników – 7 kobiet i 7 mężczyzn, wśród nich 1 Agent, rozpoczną przygodę, która łączy w sobie walkę z własnymi słabościami, pracę zespołową i jednocześnie rywalizację. Wszystkiego tego doświadczą, mając w świadomości, że ktoś w grupie ma za zadanie sabotować jej działanie.W pierwszym odcinku zobaczymy pierwsze spotkanie uczestników oraz ich wspólną walkę o pierwsze pieniądze do puli nagrody głównej.Bohaterowie programu odwiedzą Soweto – miasto, które jest symbolem walki o zniesienie apartheidu, to tutaj mieszkał Nelson Mandela. Gwiazdy będą mogły porozmawiać z jego mieszkańcami i to oni właśnie pomogą im w rozwiązaniu pierwszej zagadki.

Drugie zadanie odcinka to szansa, aby uczestnicy mogli zmierzyć się z własnym strachem podczas skoku na bungee. Widzowie zobaczą, kto pokonał lęk, a kto w wyniku obaw lub chłodnej kalkulacji nie skoczy. W tym zadaniu gwiazdy po raz pierwszy będą musiały przewidzieć, co myślą o nich inni. Będą mieli okazję na wstępne obserwacje, narodzą się podejrzenia na temat tożsamości Agenta.Zadanie odbędzie się w spektakularnym miejscu – Orlando Tower, wysokość bungee to 100 metrów!Na koniec odcinka uczestnicy rozwiązują test o Agencie. Ci, którzy dobrze wytypowali Agenta, a także dokładnie obserwowali pozostałych, zostaną w programie. Osoba, która udzieli najmniej poprawnych odpowiedzi, nie przechodzi do kolejnego odcinka.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
ROZRYWKA

Leave a Comment