19+ odcinek 98 online TVN PLAYER - OGLĄDAJ player 19+ odc. 98 ZA DARMO [27.03.17 * pn.] - kliknij i ZOBACZ:

Napisane przez: online-tv.pl

19+ odcinek 98 online ZA DARMO - ZOBACZ VOD 19+ odcinek 98 online TVN PLAYER od 27.03 - kliknij LINK i przejdź do player 19+ S01E98 z 27.03. - OGLĄDAJ TERAZ:

OGLĄDAJ: 19+ odcinek 98 online ZA DARMO LINK 19+ odcinek 98 online Player.pl TVN [po kliknięciu otworzy się w nowym oknie; jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź TUTAJ dostępność odcinka]

19+ odcinek 98 online TVN PLAYER  i w TV - OGLĄDAJ:

  • gdzie w TV: TVN
  • kiedy w TV 19+ odc. 98: poniedziałek, 27.03.2017
  • godzina: 16:30
  • online 19plus odcinek 98 online: tak, player.pl - patrz LINK na górze

19+ odc. 98 POWTÓRKA - zobacz:

Powtórka odcinka dostępna jest pod LINKiem powyżej. Oprócz tego serial powtórzony zostanie w następujących terminach:

  • wtorek, 28.03. godzina 13:00 TVN HD


19+ odcinek 98 opis, streszczenie:

Melania jest przybita, sądzi, że nie odniosła do tej pory żadnych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Niespodziewanie jednak okazuje się, że jej grupa z ośrodka dla trudnej młodzieży wygrała konkurs na film o Krakowie.

Dzieciaki robią Melanii niespodziankę w ramach podziękowania. Natomiast Bruno, wyznaje Meli, że mu się podoba… Jola ma kłopot.

Babcia Irka oskarża ją o kradzież pamiątki po mężu - drogocennego naszyjnika. Jola jest pewna, że złodziejką jest Monika. Irek też ma takie podejrzenia. Udaje mu się przyłapać Monikę, jak sprzedaje w lombardzie ukradzioną biżuterię. Babcia dowiaduje się prawdy, a Irek decyduje się odzyskać Jolę.

Tagi:
prawdziwe historie, rodzinne konflikty, trudne sprawy, ukryta prawda online, serial paradokumentalny, szkoła online, 19+ online, 19+ serial, 19+ obsada, serial 19+ TVN, 19+ zwiastun, 19+ tvn obsada, 19+ aktorzy, 19+ nowy serial" Źródło: Player.pl

19+ opis producencki:

Dla pewnej grupy przyjaciół nadszedł oczekiwany moment ukończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie przechodzi naboru do szkoły aktorskiej, przyjmuje pracę asystentki księgowej i zakłada swojego bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Lena to jej najlepsza przyjaciółka, która jest studentką medycyny. Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do zgranej paczki również  należą Jola i Irek - zakochana para, Lucy i Kamil - przyszli prawnicy oraz Sebastian - utalentowany tancerz, który kompletnie nie zwraca uwagi na zakochaną w nim Alę. Chłopak zamieszka wspólnie ze Staszkiem, Kacprem i Oskarem.

Obsada:

Melania Trzeciak to zwariowana, ale też serdeczna, emocjonalna i wrażliwa dziewczyna. Dobry duch całej paczki przyjaciół, który zaraża optymizmem i świetnym humorem. Marzeniem Melanii jest kariera aktorska, ale niestety nie udaje jej się dostać do szkoły teatralnej. Wpada na pomysł stworzenia videobloga, który będzie przepustką do wielkiej sławy. Rodzice nie pochwalają planów córki, więc pod wpływem ich nacisku rozpoczyna pracę, jako asystentka księgowej. Czy pełna energii dziewczyna odnajdzie się w korporacji, gdzie obowiązują sztywne reguły?

Jola Wysocka To energiczna, zabawna i niezwykle przyjacielska dziewczyna. Zawsze można na nią liczyć. Wśród znajomych uchodzi za eksperta w sprawach sercowych. Przyjaciółki często zwierzają się jej ze swoich miłosnych problemów i proszą o radę. Jest w niezwykle burzliwym związku z Irkiem. Choć często dochodzi między nimi do awantur, albo przeciwnie, cichych dni, ci dwoje wydają się być sobie pisani.

Rafał Malewicz Jest mężem Kasi i ojcem kilkumiesięcznej Julki. To dobry, stateczny chłopak, który stara się sprostać nowej roli i zapewnić byt swojej rodzinie. By uwolnić się od nadopiekuńczej teściowej, razem z Kasią wynajmują pokój w mieszkaniu Leny. Małżeństwo przeżywa wzloty i upadki, ale oboje starają się pracować nad łączącą ich relacją. Kłopoty pojawiają się, kiedy współpracownik Kasi zaczyna się nią interesować. Czu uda mu się zawrócić jej w głowie? Czy to jednak Rafał wygra walkę o jej serce?

Kamil Pawlak To chłopak z szanowanej, prawniczej rodziny. Jego nadopiekuńczy rodzice chcą zaplanować mu życie w najdrobniejszych szczegółach. Decydują o kierunku studiów i chcą wybrać najbardziej odpowiednią dziewczynę. Kamil, zakochany w Lenie, ma już dość tej ciągłej kontroli. Po licznych kłótniach, zrywa kontakt z rodzicami. Co na to Lucy – idealna, według ojca, kandydatka na partnerkę Kamila? Jak Lena odnajdzie się w tym miłosnym trójkącie?

Irek Sobczak Hedonista, który zawsze podąża zawłasnymi pragnieniami i nie potrafi narzucić sobie żadnych ograniczeń. Jest wielbicielem pięknych kobiet i flirciarzem. Przyjaźni się z Kamilem oraz chętnie udziela mu rad dotyczących relacji damsko-męskich. Wraz z Jolą tworzą niezwykle wybuchową parę, która nieustannie rozstaje się i wraca do siebie. Czy ich związek przetrwa?

Sebastian Szumiec To utalentowany tancerz, którego marzeniem jest własne studio. Konsekwentnie realizuje swój plan. Wakacje poświęca na wyjazd za granicę, by zarobić na otwarcie szkoły. Po powrocie udaje mu się znaleźć idealne lokum i świetną instruktorkę tańca - zadurzoną w nim Alę. Wszystko znakomicie się układa. Do czasu… Ciężko zarobione pieniądze zostają skradzione… Czy Sebie, mimo wszystko, uda się spełnić swoje marzenie?

Staszek Matusiak To staroświecki i romantyczny chłopak. Jest skromny, godny zaufania oraz obowiązkowy. Studiuje medycynę wraz z Leną. Mieszka z Kacprem, swoim najlepszym przyjacielem i Oskarem, za którym nie przepada. Nie ma szczęścia w miłości. W liceum kochał się w Melanii. Wytrwale szuka swojej drugiej połowy. Czy wreszcie ją znajdzie, czy znów źle ulokuje swoje uczucia?

Kacper Borek

To inteligentny ekscentryk i indywidualista. Studiuje informatykę. Jest znawcą komputerów, który swobodnie porusza się w cyfrowym świecie. Mieszka z Oskarem i Staszkiem, swoim najlepszym przyjacielem. To miłośnik pięknych kobiet.Ta słabość sprowadzi go na manowce – da się omamić atrakcyjnej dziewczynie, która wpędzi go w poważne kłopoty…

Oskar Prus To wieczny prowokator, ironista, który nic w życiu nie bierze na poważnie. Lubi dobrą zabawę. Najchętniej żyłby nie podejmując żadnych zobowiązań. Studiuje socjologię i równocześnie pracuje w barze, jako barman. Ciągle pakuje się w kłopoty i nie stroni od używek. Mieszka wraz z Kacprem oraz Staszkiem, ale nie jest lubiany przez współlokatorów. Przez chwilę, przy boku poukładanej Leny, wyciszy się i ustatkuje, ale w końcu spokojne życie i stabilizacja zaczną mu doskwierać…

Kasia Malewicz Jest żoną Rafała i matkąkilkumiesięcznej Julki. To ambitna, inteligentna i bardzo pracowita dziewczyna. Mimo młodego wieku jest nad wyraz dojrzała i odpowiedzialna. Świetnie radzi sobie w pracy w korporacji. Niestety jej przełożona widząc w niej zagrożenie, oczernia ją przed innymi i cały czas dokłada dodatkowych obowiązków. Nieprzyjemna sytuacja odbija się na małżeństwie Kasi i Rafała. Para coraz bardziej oddala się od siebie…

Lucy Kruczek To idealistka i fighterka. Znajomi nazywają ją „Greenpeace”, ponieważ chętnie wszystkim pomaga i nie potrafi przejść obojętnie wobec cierpienia innych. Zawsze stara się być fair i trzymać swoich zasad. Studiuje prawo, by w przyszłości wspierać pokrzywdzone osoby. Jest na zabój zakochana w Kamilu, koledze z uczelni. Ta miłość kompletnie zmieni jej życie.

Ala Motyl Jest niezwykle życzliwą, zwariowaną dziewczyną oraz pasjonatką tańca. To niepoprawna romantyczka, która wierzy w wielką miłość. Jest szaleńczo zakochana w Sebie, ale chłopak traktuje ją jedynie jak dobrą koleżankę. Odrzucenie i złamane serce będą początkiem pasma niepowodzeń w jej życiu, które doprowadzą do wielkiej tragedii…

Lena Gawrońska To dziewczyna z sąsiedztwa – sympatyczna, poukładana i ambitna. Ma już sprecyzowany plan na przyszłość – studia medyczne, a później kariera lekarska. Jest niezwykle konsekwentna w realizacji swoich zamierzeń. To w jej mieszkaniu toczy się życie przyjaciół. Niestety Lena nie ma szczęścia w miłości, jej związki rozpadają się. Ma też problem z uzależnieniem. Czy mimo różnych przeciwności zdobędzie swój wymarzony dyplom?

<< 19+ odcinek 97 online VOD | 19+ odc. 99 >>
Źródła:

  • ilustracja otwierająca / logotyp serialu - TVN
Zostaw komentarz
Adres email nie będzie udostępniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nie przegap!